Wbrew pozorom lipiec i sierpień to dobry czas na wyjazd do Zakopanego. Z początkiem lipca jest mniej ludzi, dni są dłuższe, a wieczory ciepłe, choć możliwe są opady. Ponadto pogoda jest bardziej przewidywalna. W sierpniu może pojawić się już więcej turystów, co mimo wszystko pozytywnie wpływa na innych turystów. I co ważne ? non stop mają miejsce jakieś wydarzenia, więc z pewnością nie będziesz się nudzić.

zakopane też latem

Przypominamy, że Zakopane żyje cały rok. To miasto, gdzie codziennie na turystów czeka wiele imprez, które uatrakcyjniają pobyt w stolicy Tatr. Oprócz imprez integracyjnych będących standardem w każdym pensjonacie przyjmującym kolonie odbywają się też imprezy firmowe sygnowane głębokim regionalizmem oraz kulturą, która dla górali jest bardzo ważna. I należy wspomnieć, że udział w tych imprezach biorą ludzie z całego świata. Poza wydarzeniami muzycznymi pojawia się wiele okazji do aktywności fizycznej. Na przykład w tym roku wraz z początkiem sierpnia odbywały się pierwsze otwarte mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę. To dwudniowe wydarzenie składało się z czterech biegów przeprowadzonych na Gubałówce, Harendzie Szymoszkowej i Wielkiej Krokwi. To najbardziej rozpoznawalne miejsca tego miasta. Oprócz nagrody pieniężnej liczyła się też dobra zabawa i pokonanie własnych słabości.

Oprócz turystyki i aktywnego wypoczynku Zakopane oferuje też wypoczynek w otoczeniu luksusu. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić, szczególnie po intensywnym wysiłku fizycznym jest apartament Aqua Park LUX. Jego oryginalnie zaprojektowanie wnętrze pozwoli wypocząć nawet najbardziej wymagającym osobom. Nieskromnie dodamy, że z apartamentu rozlega się 270 stopniowa panorama Tatr, co gwarantuje niesamowity widok tuż przed zaśnięciem i zaraz po przebudzeniu. Popularność apartamentowi Aqua Park LUX przyniosło nie tylko specjalnie zaprojektowane wnętrze, ale również położenie. Budynek usytuowany jest w samym centrum miasta. Pozwala to jego gościom w pięć minut dojść do popularnych Krupówek oraz korzystać z Aqua Parku, który jest tuż przy apartamencie.

Apartament składa się z przestronnego salonu, którego widok wychodzi na Tatry. Wyposażony jest w najwyższej klasy kanapy oraz barek z hokerami i 53 calowy telewizora wraz z zestawem kina domowego. Dla urozmaicenia na ścianach zawieszono wiersze przedstawiciela młodej Polski, pisarza Kazimierza Przerwy ? Tetmajera. W łazience znajduje się sauna z funkcją koloroterapii dająca poczucie odprężenia od pierwszych minut. Poza tym łazienka wyposażona jest w przestrzenną kabinę prysznicową. Obiekt posiada dwie sypialnie. Pierwsza z nich, nowocześnie urządzona, z dużym łożem małżeńskim. Druga zaś posiada dwa łóżka jednoosobowe. W każdej sypialni znajduje się telewizor i stoliki nocne. Do dyspozycji gości jest także kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz lodówką z dozownikiem wody.

Apartament jest idealny dla grupy siedmiu osób, która ceni sobie wysoką jakość. Lokal dostępny jest przez cały rok, po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji.

Call Now Button