Mogłoby się wydawać, że w upalny lipiec każdy urlopowicz decydujący się na spędzenie wolnego czasu w naszym kraju wybierze Mielno czy Kołobrzeg. A jeśli nie zdecyduje się na najbardziej zabawowe miejsca nad polskim morzem, to chociaż wycieczkę jachtem po Mazurach. Okazuje się, że w tym roku do grona wakacyjnych, zatłoczonych ? w pozytywnym znaczeniu ? miejsc dołączyła zimowa stolica Tatr.

wakacje w zakopanem

Rokrocznie wzrasta liczba turystów spędzających okres lipca i sierpnia w górach. Choć Morskie Oko nie cieszy się tak wielką popularnością jak w lutym, to spoglądając na zwiedzających śmiało można użyć sformułowania ?tłok?. Co ważne ? wśród osób, które przyjeżdżają do Zakopanego są zarówno ci, którzy odwiedzają miasto pierwszy raz, jak i stali bywalcy. Bowiem liczy się nie tylko widok, jaki oferują góry, ale też gościnność, które góralom nie brakuje. Jest jeszcze jeden aspekt, najważniejszy. Mowa o cenach. Są one adekwatne do jakości oferowanych produktów i usług, co cenią sobie polscy i zagraniczni turyści. Podobnie jak w Trójmieście czy Świnoujściu, turyści mogą przywieźć cenne suweniry rodzące w głowie niezwykłe wspomnienia.

Atrakcje skierowane do turystów cieszą się ogromnym powodzeniem, nie tylko ze względu na jakość oferowanych usług, ale również dzięki cenie. Najsłynniejsza atrakcja Zakopanego, czyli wyciąg na Gubałówkę i Kasprowy Wierch zapiera dech w piersiach za każdym razem, gdy wjeżdżamy na szczyt. Zdarza się, że turyści przyjeżdżający z całego świata wolą napawać się widokami Zakopanego, rezygnując z włoskich Alp. Szczególnie latem. Dobre wrażenie robi na gościach z zagranicy droga nad Morskie Oko. Dzięki niecodziennym widokom i wysokiej jakości usługom przewodników turyści z Niemiec i Holandii potrafią przyjechać do stolicy Tatr kilka razy w ciągu roku.

Poza atrakcjami na mieście, Zakopane posiada też wiele hoteli, w których można wypocząć bardziej niż nad morską plażą. Jednym z takich miejsc jest Apartament AquaPark ONE, gdzie turyści mogą poczuć się jak w domu. Lokal znajduje się w samym centrum miasta, nie opodal parku wodnego i legendarnych ? już na pewno ? Krupówek. Nowoczesne, przestrzenne pomieszczenia pozwalają odpocząć przy naturalnym świetle, a co ważne apartament posiada bezpośrednie wyjście na taras, z którego rozlega się idealny widok na góry. W intymnie urządzonej sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie, zaś salon wyposażony jest w TV, wifi oraz rozkładany narożnik. Warto dodać, że obiekt całkowicie przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Kuchnia posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny i wysokiej jakości sprzęt AGD.

Spacer po Krupówkach
, delektowanie się smakiem prawdziwego góralskiego oscypka i wieczorny odpoczynek w luksusowym apartamencie sprawi, że z pewnością wrócisz do domu wypoczęty i pełen energii. Dlatego jeśli szukasz noclegu o wysokim standardzie i intymności, której na co dzień brakuje w wielkim mieście, to koniecznie odwiedź apartament AquaPark One.

Call Now Button