Mało kto zdaje sobie, że w środku lata można wypocząć i nabrać energii wchodząc nad Morskie Oko albo Giewont. Osoby, które zamieniły plażowy ręcznik na aktywny wypoczynek, coraz częściej wracają do Zakopanego, by nie tylko odpocząć, ale też nabrać kondycji. A dlaczego warto jeszcze odwiedzić Tatry? Bo tu cały czas coś się dzieje.

zakopane latem

Warto odwiedzić stolicę Tatr latem, by swój urlop spędzić w sposób aktywny i znakomicie wypocząć, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Ponadto góry oferują nam wiele zapierających dech w piersiach widoków i o tej porze roku są o wiele bezpieczniejsze niż zimą, a ceny pobytu zdecydowanie niższe. W okresie letnim z pewnością miejscowości górskie są mniej oblegane niż w styczniu i lutym. Dlatego możemy w ciszy i spokoju pozwiedzać wiele zabytków, pospacerować i pooddychać świeżym, górskim powietrzem. Zakopane latem oferuje nam wiele atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. I warto pamiętać, że wycieczka w to miejsce nie powinna zakończyć się na pamiątkowym zdjęciu z misiem na Krupówkach.

Jedni podczas wakacji regenerują się na kolejne miesiące, inni ciężko pracują. Mowa tu między innymi o zawodnikach, których można podziwiać na letnim na letnim Grand Prix w Skokach Narciarskich przyjeżdżają najlepsi skoczkowie całego świata, więc to znakomita gratka dla prawdziwych fanów tej dyscypliny sportowej. Ponadto w sierpniu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich, na którym swoje tradycje prezentują zespoły folklorystyczne z różnych zakątków świata. We wrześniu natomiast organizowany jest Jazz Camping Kalatówki, którego nie może przegapić żaden miłośnik dobrej muzyki.

Zakopane cały rok jest aktywne nie tylko pod względem imprez i wycieczek. To także baza najlepszych apartamentów, w których możemy wypocząć. Jednym z bardziej popularnych miejsc jest apartament AquaPark VIOLET. Charakteryzuje się on nowoczesnym i przytulnym wnętrzem, w którym spokojnie wypocznie pięć osób. Leżący w samym centrum miasta obiekt pozwala w pięć minut dojść do Krupówek będących obowiązkowym punktem każdego turysty przyjeżdżającego do stolicy Tatr.

Wchodząc do apartamentu od razu rzuca nam się w oczy salon z wygodnymi kanapami jedno i dwu osobowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest również bezpośrednie wyjście z salonu na taras, gdzie do dyspozycji gości przygotowano między innymi grill. Sypialnia została wyposażano w duże łoże małżeńskie, komodę i telewizor. Jak w każdym apartamencie AquaPark do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, lodówka oraz płyta grzewcza. W łazience znajduje się podgrzewana podłoga, której temperaturę można regulować.

Apartament AquaPark VIOLET jest jednym z tych miejsc, gdzie łączy się elegancja i styl z atrakcyjnymi cenami. Przez cały rok obiekt odwiedzają turyści, którzy po długich spacerach na Giewont i szusowaniu na stoku chcą odpocząć w ciszy i przy pięknych widokach.

Call Now Button