W ostatnim okresie urlopowym wśród turystów niezwykle popularne stały się apartamenty. W Zakopanem mamy do wyboru około osiemdziesięciu tego typu obiektów, które stały się alternatywą dla legendarnych hoteli, hosteli, pensjonatów, czy prywatnych kwater. Gdzie naprawdę warto zamieszkać, decydując się na urlop w górach? Czy należy liczyć się z dużymi kosztami? No i który z nich wybrać? Warto zastanowić się dwa razy, bo często od decyzji nie ma już odwrotu.

sprwdzone apartamenty

W końcu nadchodzi tak długo oczekiwany czas wyjazdu na wakacje, a my chodzimy zestresowani, bo jeszcze nie wszystko mamy ?dopięte na ostatni guzik?. Kiedy już zdecydujemy się, dokąd chcemy w tym roku pojechać, wybranie odpowiedniego miejsca zakwaterowania niejednemu z nas spędza sen z powiek. Liczy się przede wszystkim to, aby było wygodnie, bezpiecznie i w miarę tanio. W Internecie z pewnością można znaleźć wiele atrakcyjnych rozwiązań, jednakże nie wszystkie są na naszą kieszeń, bądź znajdują się w oddali od miejsc, które akurat chcemy podczas tego pobytu zwiedzać. Jednakże w Zakopanem bez trudu można znaleźć miejsce do spania, które będzie tańsze niż hotel, wygodniejsze niż kwatera oraz bardziej intymne niż pensjonat. Mowa oczywiście o licznych apartamentach, które bez wątpienia dadzą nawet najbardziej wybrednemu turyście to, czego oczekuje.

Dobrym przykładem może być tutaj apartament Aqua Park LARGE wybierany przez rodziny liczące wielu członków oraz grupy przyjaciół, które przyjeżdżają w te miejsce co roku. Wielkość obiektu to 115 metrów kwadratowych. Z tego względu wyposażony jest w cztery pokoje i dwie, niezależne od siebie łazienki. Posiada wielki salon, który został podzielony na strefę relaksu oraz kuchenną. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony, co nie ogranicza do przyrządzania wciąż tych samych potraw ze względu na brak sprzętu. W apartamencie urządzone są także trzy sypialnie. Pierwsza z nich w słonecznych barwach i z dużym łóżkiem małżeńskim. To sypialnia, która nie posiada okien. Druga z nich to przestrzenna sypialnia, gdzie po obudzeniu się mamy piękny widok na polskie góry. W tym pomieszczeniu znajduje się podwójne łóżko małżeńskie, szafki i telewizor. Trzecia sypialnia to ?wrzosowa komnata tajemnic?, bowiem za drzwiczkami prowadzącymi do sypialni znajduje się pokoik idealny dla dzieci i osób lubiących chwilę samotności oraz potrzebujących czasu do namysłu. W pokoju nie ma okien, ale za to dwuosobowa rozkładana sofa.

A dlaczego ten apartament jest tak chętnie wybierany przez turystów? Wynika to z wysokiej jakości wyposażenia znajdującego się w lokalu, atrakcyjnej ceny i przede wszystkim widoków, jakie oferuje Zakopane. Apartament Aqua Park LARGE znajduje się w centrum miasta, co sprawia w każdej chwili jeśli tylko coś wydarzy się na zakopiańskim rynku, możemy się tam pojawić. Podobnie z basenem znajdującym się ?tuż za ścianą? obiektu. To opcja, z której turyści korzystają bardzo często.

Call Now Button